Joukkueet
-
1.
- Lukko
- 11 - 3 - 1 - 4, Voittoprosentti 0.58
- 8. suosituin joukkue (737 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.58 2. 91 8. 881 7. 171 8. 15 14. 36 17. 2225 2. -
2.
- Ilves
- 10 - 3 - 1 - 6, Voittoprosentti 0.50
- 2. suosituin joukkue (1444 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.50 3. 81 12. 993 2. 168 9. 17 9. 39 14. 2210 3. -
3.
- Jukurit
- 9 - 4 - 1 - 6, Voittoprosentti 0.45
- 16. suosituin joukkue (125 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.45 7. 93 5. 767 15. 133 13. 17 9. 40 13. 2077 8. -
4.
- JYP
- 10 - 2 - 1 - 4, Voittoprosentti 0.59
- 7. suosituin joukkue (831 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.59 1. 104 1. 858 8. 168 9. 12 15. 48 8. 2105 7. -
5.
- Ässät
- 10 - 1 - 2 - 7, Voittoprosentti 0.50
- 6. suosituin joukkue (889 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.50 3. 83 11. 821 10. 120 16. 19 6. 48 8. 1945 11. -
6.
- SaiPa
- 9 - 3 - 1 - 5, Voittoprosentti 0.50
- 11. suosituin joukkue (498 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.50 3. 92 6. 901 6. 181 4. 20 3. 38 15. 2172 4. -
7.
- Kärpät
- 7 - 4 - 4 - 5, Voittoprosentti 0.35
- 3. suosituin joukkue (1302 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.35 13. 87 9. 932 5. 133 13. 25 1. 52 6. 2106 6. -
8.
- TPS
- 9 - 1 - 2 - 7, Voittoprosentti 0.47
- 5. suosituin joukkue (986 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.47 6. 92 6. 980 3. 214 2. 20 3. 48 8. 2009 10. -
9.
- K-Espoo
- 8 - 2 - 3 - 7, Voittoprosentti 0.40
- 16. suosituin joukkue (125 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.40 10. 104 1. 1051 1. 176 7. 20 3. 49 7. 2438 1. -
10.
- Tappara
- 7 - 2 - 3 - 7, Voittoprosentti 0.37
- 1. suosituin joukkue (1465 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.37 11. 94 3. 851 9. 114 17. 19 6. 46 11. 2148 5. -
11.
- HIFK
- 7 - 1 - 4 - 7, Voittoprosentti 0.37
- 4. suosituin joukkue (1168 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.37 11. 94 3. 775 13. 217 1. 17 9. 56 3. 2012 9. -
12.
- KalPa
- 8 - 0 - 1 - 9, Voittoprosentti 0.44
- 10. suosituin joukkue (615 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.44 8. 86 10. 688 17. 132 15. 17 9. 41 12. 1861 12. -
13.
- Pelicans
- 7 - 1 - 1 - 8, Voittoprosentti 0.41
- 9. suosituin joukkue (627 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.41 9. 69 16. 761 16. 179 5. 17 9. 38 15. 1631 16. -
14.
- HPK
- 6 - 3 - 0 - 11, Voittoprosentti 0.30
- 12. suosituin joukkue (470 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.30 14. 77 13. 794 12. 199 3. 24 2. 55 4. 1771 13. -
15.
- Sport
- 5 - 1 - 2 - 10, Voittoprosentti 0.28
- 15. suosituin joukkue (208 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.28 15. 53 17. 810 11. 178 6. 19 6. 53 5. 1490 17. -
16.
- Jokerit
- 3 - 1 - 4 - 10, Voittoprosentti 0.17
- 13. suosituin joukkue (361 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.17 16. 74 15. 771 14. 147 12. 2 17. 62 2. 1632 15. -
17.
- KooKoo
- 2 - 1 - 2 - 15, Voittoprosentti 0.10
- 14. suosituin joukkue (212 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.10 17. 76 14. 958 4. 151 11. 8 16. 81 1. 1689 14.