Joukkueet
-
1.
- Ilves
- 8 - 1 - 0 - 3, Voittoprosentti 0.67
- 2. suosituin joukkue (1461 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.67 2. 58 5. 587 5. 93 12. 14 3. 24 13. 1529 2. -
2.
- Jukurit
- 6 - 3 - 0 - 5, Voittoprosentti 0.43
- 16. suosituin joukkue (128 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.43 9. 69 2. 498 10. 98 11. 12 6. 29 8. 1477 3. -
3.
- Ässät
- 6 - 1 - 2 - 3, Voittoprosentti 0.50
- 6. suosituin joukkue (901 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.50 4. 52 11. 511 9. 68 16. 12 6. 27 10. 1218 8. -
4.
- Kärpät
- 5 - 2 - 3 - 3, Voittoprosentti 0.38
- 3. suosituin joukkue (1313 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.38 10. 59 4. 600 2. 78 15. 21 1. 34 4. 1390 4. -
5.
- JYP
- 7 - 0 - 0 - 3, Voittoprosentti 0.70
- 7. suosituin joukkue (833 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.70 1. 55 7. 485 13. 116 7. 9 14. 25 11. 1181 9. -
6.
- Lukko
- 6 - 1 - 0 - 4, Voittoprosentti 0.55
- 8. suosituin joukkue (743 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.55 3. 53 9. 516 8. 110 8. 10 12. 23 15. 1240 7. -
7.
- K-Espoo
- 5 - 1 - 3 - 4, Voittoprosentti 0.38
- 17. suosituin joukkue (125 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.38 10. 75 1. 715 1. 92 13. 10 12. 32 6. 1670 1. -
8.
- SaiPa
- 5 - 2 - 1 - 3, Voittoprosentti 0.45
- 11. suosituin joukkue (499 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.45 6. 53 9. 565 7. 127 5. 11 10. 20 17. 1343 5. -
9.
- Tappara
- 5 - 2 - 0 - 4, Voittoprosentti 0.45
- 1. suosituin joukkue (1478 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.45 6. 60 3. 489 12. 58 17. 7 15. 24 13. 1310 6. -
10.
- HPK
- 4 - 3 - 0 - 5, Voittoprosentti 0.33
- 12. suosituin joukkue (473 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.33 13. 50 13. 460 14. 137 4. 16 2. 35 3. 1110 12. -
11.
- TPS
- 5 - 0 - 1 - 5, Voittoprosentti 0.45
- 5. suosituin joukkue (993 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.45 6. 54 8. 596 4. 151 1. 14 3. 25 11. 1145 11. -
12.
- Pelicans
- 5 - 0 - 1 - 4, Voittoprosentti 0.50
- 9. suosituin joukkue (634 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.50 4. 41 15. 452 15. 139 2. 11 10. 23 15. 966 16. -
13.
- KalPa
- 4 - 0 - 1 - 6, Voittoprosentti 0.36
- 10. suosituin joukkue (620 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.36 12. 52 11. 378 17. 84 14. 12 6. 29 8. 1073 13. -
14.
- HIFK
- 3 - 1 - 2 - 5, Voittoprosentti 0.27
- 4. suosituin joukkue (1180 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.27 14. 56 6. 448 16. 138 3. 12 6. 34 4. 1153 10. -
15.
- Sport
- 3 - 1 - 2 - 5, Voittoprosentti 0.27
- 15. suosituin joukkue (212 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.27 14. 29 17. 490 11. 101 10. 13 5. 31 7. 900 17. -
16.
- Jokerit
- 2 - 1 - 2 - 8, Voittoprosentti 0.15
- 13. suosituin joukkue (351 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.15 16. 45 14. 574 6. 119 6. 1 16. 42 2. 1068 14. -
17.
- KooKoo
- 1 - 0 - 1 - 10, Voittoprosentti 0.08
- 14. suosituin joukkue (213 fania)
V% M S L JM PM LPP 0.08 17. 41 15. 598 3. 109 9. 1 16. 52 1. 991 15.